Atletický trojboj (24. 6. 2026)
V úterý 23.6. se vybraní žáci z 1. stupně zúčastnili Atletického trojboje na stadionu Slezan, kde soutěžili ve třech disciplínách: v běhu na 50m, skoku do dálky a hodu míčkem.
Na 2. místě se umístil Oliver Veverka z 2. třídy.
Na 3. místě se umístila Eliška Matýsková a Max Tofel ze 4.třídy
Naše škola se celkově umístila na 6. místě z 10 škol. Děkujeme všem účastníkům za skvělou reprezentaci školy.


