Základní škola Lískovec
Základní škola Lískovec

Jak si osmáci užili červen (23. 6. 2026)

Základní škola

Vytoužený poslední měsíc školního roku jsme si v osmičce zpestřili několika akcemi i mimo školní lavice.

Hned na začátku jsme navštívili Planetárium v Ostravě, někteří z nás poprvé.

Další den jsme jeli podpořit náš tým na vědomostně brannou soutěž Wolfram.

A po napsání všech testů a písemek a konečném uzavření známek, jsme vyrazili na školní výlet do Beskyd, z Mezivodí přes Salajku, Bumbálku na Třeštík, tam jsme si „odpočinuli“, užili si stezku odvahy a jiné hry v přírodě, abychom druhý den pokračovali přes Vysokou, pramen řeky Bečvy na Horní Bečvu a potom už autobusem do Rožnova pod Radhoštěm.

Počasí nám přálo a užili jsme si spoustu legrace.

Hned další den jsme se zúčastnili Olympiády na školním hřišti.

A červen utekl, stejně jako celý školní rok, jako voda…

FOTO